Kapříci slavili ukončení školního roku

08.07.2016 20:49

Kapříci slavili ukončení školního roku.


     Den před vysvědčením se sešli malí rybáři z Chlumce na svém pravidelném kroužku. Připomněli si co všechno za první pololetí roku dokázali a dozvěděli se co je čeká po prázdninách.
     Věřte, že na podobných akcích se děti dokážou odreagovat úplně jinak než u vody a pobaví se. "Mejdanu" se zúčastnili všichni, někteří za doprovodu rodičů.
     Jako překvapení na úvod dostali nádherné pizzy různých obloh a chutí. Sladké cukroví upekla Romana Štulíková. Další dobroty a pití připravila Pavla Riegrová. Obě jsou matkami našich dívek-rybářek. Pak přišel na řadu kvíz, kdy Zdeněk Balcar otázkami prověřoval teoretické znalosti soutěžících. Děti tentokrát nebyly rozděleny do skupin. Každý bojoval sám za sebe. Soutěžení si patřičně užily. Došlo i na promítání filmu, kdy Jakub Vágner lovil štiky v zimních podmínkách.
      Na konci loučení Kapříci dostali omalovánky, které v září přinesou na zahajovací kroužek vymalované. Tématika je čistě rybí. O slavném návratu lososů do Čech.
      Jsme přesvědčeni, že i na dále potáhneme za jeden provaz a bude partou, která dokáže reprezentovat naše město všude, kde se ukážeme a předvedeme.  


                                                                                                                                          Milan Louda